W sklepie www.sofa-online sam wybierasz wzór sofy, konfiguracje wybranego modelu oraz strukturę i kolor tkaniny obiciowej, których mamy w ofercie 11 rodzajów w 100 kolorach. Wszystkie meble sofa-online wyprodukowane są w Polsce. Ich zaletą jest prostota i wygoda, sprawdząją się zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrzach. 
Sklep sofa-online.pl to szeroki wybór modeli mebli wypoczynkowych. Mogą Państwo samodzielnie wybrać klasyczne lub nowoczesne sofy, wybrać konkretny wzór jaki ma mieć sofa rozkładana lub nierozkładana, a następnie konkretną tkaninę obiciową.
W naszym sklepie sofy nowoczesne i klasyczne to jedenaście zróżnicowanych modeli oraz przeszło sto kolorów i wzorów tkanin! Na pewno wybiorą Państwo u nas idealnie dopasowane do swojego gustu komplety wypoczynkowe, które będą wspaniałym dodatkiem do salonu. Oferujemy narożniki, sofy, fotele i pufy idealne zarówno do wnętrz o minimalistycznym stylu, jak i tych tradycyjnych. Nasze sofy rozkładane i nierozkładane różnią się charakterem i designem. Łączy je jednak przede wszystkim efektowne wzornictwo, praktyczność oraz wyśmienita jakość i szczegółowe wykończenie w każdym detalu. Bardzo dobrze sprawdzają się jako sofy do spania. Wszystkie meble sofa-online produkowane są w Polsce i według indywidualnych wymogów klientów. Jeżeli nie mogą Państwo znaleźć atrakcyjnych mebli w sklepach z wyposażeniem wnętrz, warto zwrócić się do nas, a my wykonamy je idealnie według Państwa wymogów – w wybranym modelu oraz kolorze. Dodatkowo do kompletów można dokupić praktyczne pokrowce.

Zapraszamy do zapoznania się bliżej z prezentowanymi modelami - sofa Warszawa sofa-online.pl